EP: Gallant – „Zebra”

artworks-000077842753-ejka4k-t500x500

Utalentowany młodzieniec, markujący swym imieniem niebanalne produkcje z pogranicza r&b, prezentuje swoją najnowszą EPkę zatytułowaną Zebra.

Gallant, bo o nim mowa, jakiś już czas temu zwrócił moją uwagę swoją muzyczną wyobraźnią, kreatywnością oraz znakomitym wokalem. Najnowszy zbiór piosenek artysty to absolutnie pierwszorzędna dawka niebanalnego r&b łączącego w sobie świeżość współczesnych zbawicieli gatunku, z tradycyjnym czarnym wokalem, klasyczną tematyką tekstów oraz muzyczną wrażliwością typową dla soulowych twórców minionych dekad. Zebra to cudowne zderzenie tych dwóch, wydawałoby się, różnych i dalekich sobie światów, a jednak efekt tej kolizji jest zaskakująco dobry.

Zebra to bez wątpienia jedna z najbardziej udanych EPek tego roku, słuchanie jej zaś to czysta przyjemność. Świetna produkcja i wspaniały, finezyjny wokal Gallanta gwarantują fascynującą podróż po świecie dźwięków i inspiracji tego nader utalentowanego artysty, która nie pozwoli Wam się nudzić, a jej koniec wręcz zmusi do ponownego odsłuchu tego rewelacyjnego projektu i odkrycia kolejnych warstw muzycznej magii, składających się na EPkę Zebra.

Autor: Funky Fox